Suvet
Előfizetéseim
Előfizetéseim
KAPCSOLAT
Köszönjük, hogy igénybe vette online ügyfélszolgálatunkat!
Kérjük, ha tájékoztatásra vagy további információra van szüksége, keresse az Ön által előfizetett kiadvánnyal foglalkozó kollégáinkat a következő elérhetőségeken:
Hachette kiadványok:
(06)1-358-6633 vagy emailben:
A Marvel Legnagyobb Hősei: marvel@suvet.hu
Ásványok: asvanyok@suvet.hu
Disney Mesék: mesek@suvet.hu
Jules Verne: verne@suvet.hu
Lada 1200: lada@suvet.hu
Marvel: marvel@suvet.hu
Disney - Mini Mesék: disneymini@suvet.hu
DeAgostini kiadványok:
(06)1-688-1489 vagy e-mailben:
Amigurumi: amigurumi@suvet.hu
Csodatanya Hangoskönyvek: csodatanya@suvet.hu
Disney - Hangoskönyvek: hangoskonyvek@suvet.hu
Fiat 126p Kispolszki: fiat126p@suvet.hu
Halálos Iramban: dodge@suvet.hu
Ikarus 260: ikarus260@suvet.hu
Legendás Buszok a Múltból: buszok@suvet.hu
Marvel Movie Collection: marvelmovie@suvet.hu
Régi Idők Legendás Autói: autok@suvet.hu
Robotzsaru: robocop@suvet.hu
Star Wars R2-D2: r2-d2@suvet.hu
Vasember: vasember@suvet.hu
Volkswagen: volkswagen@suvet.hu
Wartburg 353: wartburg353@suvet.hu
Star Wars - Sisakgyűjtemény: starwars@suvet.hu
Delorean: delorean@suvet.hu
Emse kiadványok:
(06)1-510-0023 vagy e-mailben:
Autólegendák: autolegendak@suvet.hu
A Világ Filozófusai: filozofia@suvet.hu
Telefonon hétköznapokon reggel 8 és este 8 óra között várjuk hívásaikat. Az e-mailben küldött megkeresésekre legfeljebb 3 munkanapon belül válaszolunk.